KONST / Litografier / Litografi 11154441
nr 1115 4441
Cecilia Frisendahl
(1922-2014), Sverige
Litografi, Cecilia Frisendahl (f. 1922), 29/40, signerad, motivet: 27x39
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juni 2017
kl 20:19:49
19/6 18:54:38
Cecilia Frisendahl
Läs mer om Cecilia Frisendahl